UXO Marine realizuje projekty zarówno w Polsce, w basenie Morza Bałtyckiego, jak i na całym świecie.

Jeśli rozważasz współpracę, skontaktuj się z nami.

KONTAKT


84-230 RUMIA, ul. Derdowskiego 30

+48 730 161 956

Układanie faszyny i koszy gabionowych

HomeHYDROTECHNIKAUkładanie faszyny i koszy gabionowych

UXO Marine realizuje projekty związane z odpowiednim modernizowaniem brzegów zbiorników wodnych i rzek przed wypłukiwaniem Iub osuwaniem się podłoża.

UMACNIANIE BRZEGÓW POPRZEZ FASZYNOWANIE

Odpowiednie zabezpieczenie brzegów akwenów wodnych i rzek przed zapadaniem czy obsunięciem wymaga zastosowania trwałych umocnień i doświadczenia w faszynowaniu. UXO Marine buduje wzmocnienia z kołków sosnowych i gałęzi wzdłuż wyznaczonej linii. Stworzona konstrukcja, czyli faszyna, wbita w ziemię, zabezpiecza i uszczelnia brzeg.

UKŁADANIE KOSZY GABIONOWYCH

UXO Marine buduje na zlecenie Klientów segmenty gabionowe w celu wzmacniania skarp, nasypów ziemnych i brzegów zbiorników wodnych. Gabiony, czyli duże klatki lub kosze w formie prostopadłościanu o objętości od 0,25 do 4 m3, wykonane z prętów i siatki stalowej, wypełnione tłuczniem kamiennym lub żwirem są elementem architektonicznym chętnie stosowanym w budownictwie wodnym. Kosze gabionowe, ustawione w odpowiedni sposób, stanowią skuteczną, masywną i trwałą zaporę przeciwpowodziową, regulują i kontrolują bieg rzeki, jezior, rozpraszają fale dźwiękowe, stanowiąc izolację akustyczną.

color
https://uxomarine.pl/wp-content/themes/hazel/
https://uxomarine.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Ładuję posty...
/home/uxomarine/domains/uxomarine.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
off
off
pl