UXO Marine realizuje projekty zarówno w Polsce, w basenie Morza Bałtyckiego, jak i na całym świecie.

Jeśli rozważasz współpracę, skontaktuj się z nami.

KONTAKT


84-230 RUMIA, ul. Derdowskiego 30

+48 730 161 956

UXO Marine od wielu lat samodzielnie przeprowadza przeglądy obiektów umiejscowionych na dnie lub ścianach zbiorników wodnych. Realizuje także remonty podwodne, w tym naprawy, cięcie i spawanie podwodne oraz prace montażowe podwodnych części obiektów.

PROFESJONALNE USŁUGI NURKOWE

Wszelkie obiekty oraz instalacje, znajdujące się i pracujące pod wodą, narażone są na działanie czynników zewnętrznych, uszkodzenia czy nawet degradację. Profesjonalna inspekcja instalacji podwodnych i wykonywanie okresowych podwodnych przeglądów inwentaryzacyjnych części obiektów inżynieryjno-wodnych, oznacza nie tylko weryfikację stanu techniczno-wizualnego, ale też nierzadko pozwala wyeliminować zagrożenia dla życia ludzi, środowiska i sprzętu poprzez wskazanie wad lub usterek konstrukcji i obiektów we wczesnym stadium ich powstawania.

SPECJALISTYCZNE PRACE NURKOWE

W zakresie usług podwodnych nurkowych, świadczonych przez UXO Marine, znajdują się analizy i badania przedwykonawcze inwestycji, inwentaryzacje prac podwodnych, inspekcje i naprawy podwodne jednostek pływających oraz poszukiwanie i wydobywanie przeszkód nawigacyjnych, podwodne cięcie stalowych konstrukcji metodą ultratermiczną lub łukowo-tlenową i likwidacje spłyceń pod wodą metodą rozpłukania lub wydobycie urobku na powierzchnię. UXO Marine zajmuje się także:

usuwaniem zalegającego pyłu, piasku lub mułu

wymianą uszkodzonych słupów mieszadeł i prowadnic, zgarniaczy, zgrzebeł, membran oraz dyfuzorów

wydobywaniem oberwanych lub zaklinowanych części

podwodnym montażem oraz wierceniem i kotwieniem w betonie

wykonywaniem podwodnych betonowych korków

Przeglądy inwentaryzacyjne
PRZEGLĄDY INWENTARYZACYJNE
UXO Marine tworzy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych nurków, w tym także nurków-inspektorów, uprawnionych do oceny stanu technicznego obiektów podwodnych i interpretacji wyników inspekcji.
PRZEGLĄDY INWENTARYZACYJNE
Wydobycie obiektów
WYDOBYCIE OBIEKTÓW
Dane szacunkowe UNESCO wskazują, że dna mórz i oceanów usiane są ponad 3 milionami wraków. UXO Marine na przestrzeni lat wydobyło wiele zatopionych jednostek i obiektów wielogabarytowych z dna morskiego.
WYDOBYCIE OBIEKTÓW
Cięcie i spawanie podwodne
CIĘCIE I SPAWANIE PODWODNE
Prace podwodne cięcia i spawania pod wodą realizowane są sprzętem spawalniczym zawsze zgodnie z procedurami i z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa.
CIĘCIE I SPAWANIE PODWODNE
Czyszczenie i przeglądy kadłubów statków
CZYSZCZENIE I PRZEGLĄDY KADŁUBÓW STATKÓW
Wykonywanie przeglądów konstrukcji kadłuba statku, przeprowadzanie odpowiednich oględzin, pomiarów i prób należą do częstych zadań realizowanych przez zespół UXO Marine.
CZYSZCZENIE I PRZEGLĄDY KADŁUBÓW STATKÓW
Ekspertyzy nurkowe i atesty
EKSPERTYZY NURKOWE I ATESTY
UXO Marine posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prac podwodnych i nurkowych. Dla klientów prywatnych, firm oraz instytucji wykonujemy ekspertyzy nurkowe, wystawiamy orzeczenia i atesty.
EKSPERTYZY NURKOWE I ATESTY
color
https://uxomarine.pl/wp-content/themes/hazel/
https://uxomarine.pl/
#b8b8b8
style1
paged
Ładuję posty...
/home/uxomarine/domains/uxomarine.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
off
on
off
pl